38 відгуків
Business Prom Group
+380 (67) 121-20-50
+380 (50) 333-32-95

Комп'ютерна вишивка, виготовлення шеврону

Вишивка логотипу - це метод нанесення стійкого зображення на футболки, поло, кепки, толстовки і інші текстильні вироби.
Технологія комп'ютерній комп'ютерної вишивки
Для нанесення вишивки на одяг в спеціальній комп'ютерній програмі задається розмір і площа малюнка, кількість стібків, щільність стібків і інші параметри. Залежно від властивостей тканини вишити логотип можна або безпосередньо на виробі або на шевроні, який потім до виробу прикріпляється.
Технічні особливості
Для точності передачі зображення за допомогою вишивки необхідно врахувати ряд технологічних особливостей:
небажано використовувати для вишивки контрастні кольори;
на деякі деталі готових виробів - кишені, пояс штанів, комір куртки, хлястик на бейсболці - вишивку в принципі неможливо нанести;
для вишивки підходить і шкірозамінник, альо тільки на тканинній основі;
на тонких трикотажних тканинах, не рекомендується вишивка логотипу з дуже тонкими лініями, а також з численними кулями стібків, так як це може призвести до пошкодження самої тканини.
Максимальні поле комп'ютерній комп'ютерної вишивки логотипів - коло діаметром 360 мм або прямокутник розміром 300х450 мм. Висота тексту на шевроні винна буті не менше 4 мм, а при вишивці на бейсболках і футболках не менше 5 мм. Більш докладно про технологічні особливості нанесення вишивки на конкретний виріб вас проконсультують менеджери і фахівці компанії.
Ціна на вишивання логотипу
Розрахунок ціни вишивки залежить кількох факторів: розмір логотипу;
щільність застигла стібків (кількість стібків);
вигляд виробу (кепки, футболки, толстовки, шеврони і т. п.)
кількості виробів.
Якщо у вас є вишивальна програма і ви знаєте кількість стібків логотипом, то ви самі можете прорахувати ціну за 1 шт., Виходячи з того, що ціна за 1 тис. стібків - 2.5 грн. В іншому випадку, для точного прорахунку вартості, надсилайте ваш логотип нам на електронну адресу office@cbpgroup.com.ua із зазначенням виду і кількості виробів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner